• jublote2.png
  • jublote3.png
  • jublote4.png
  • jublote5.png

Tradycyjnie, na pierwszy piątek września, zaprosiliśmy do szkoły naszych absolwentów. I jak co roku, też tradycyjnie, nasi absolwenci dopisali! Przybyli ubiegłoroczni absolwenci, aby podzielić się swoją radością z nowego etapu w życiu – uczelnią, na której będą kontynuować naukę. Byli także Ci starsi... ze swoimi dziećmi!

W piątek 8 czerwca 2018 r. w naszym liceum odbył się Dzień Chemii, zorganizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego. W ramach wspólnego świętowania, ku chwale tej jednej z najważniejszych dziedzin współczesnej nauki, gościliśmy zacnych gości z wyżej wymienionej organizacji oraz finalistów konkursu na prezentację multimedialną „Chemia dla bystrzaków”.

W czwartek 17 maja 2018 r. gościliśmy w murach LOTE gimnazjalistów – trzecioklasistów, którzy chcieli lepiej poznać nasze liceum i przekonać się, że oferta edukacyjna oraz atmosfera szkoły są wyjątkowe.

27 kwietnia 2018 r. był ostatnim dniem nauki dla tegorocznych maturzystów, a zarazem dniem, w którym otrzymali oni świadectwa ukończenia szkoły. Spędzili w naszej szkole 3 lata: od 01.09.2015 r. do 27.04.2018 roku tj. 970 dni.

W 15-tej edycji programu Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorczości udział wzięło, w ramach lekcji podstaw przedsiębiorczości lub zajęć doradztwa edukacyjno-zawodowego, 29 uczniów LOTE.