Rule, Britannia! Czyli LOTE w Londynie

Nasza przygoda z Londynem zaczęła się w poniedziałek, młodzież z klas drugich i trzecich zwiedziła Opactwo Westminister Abbey, zobaczyli budynek parlamentu, siedzibę premiera, Scotland Yard, plac Piccadilly Circus, Trafalgar Square a na koniec dnia zwiedzaliśmy British Museum.Nasza przygoda z Londynem zaczęła się w poniedziałek, młodzież z klas drugich i trzecich zwiedziła Opactwo Westminister Abbey, zobaczyli budynek parlamentu, siedzibę premiera, Scotland Yard, plac Piccadilly Circus, Trafalgar Square a na koniec dnia zwiedzaliśmy British Museum.

Drugi dzień naszego pobytu rozpoczęliśmy od zwiedzania The Globe Theatre, następnie udaliśmy się do St Paul’s Cathedral skąd mogliśmy podziwiać panoramę Londynu. W Tower of London zobaczyliśmy królewskie klejnoty, salę tortur i miejsce egzekucji żon Henryka VIII.

Następny dzień upłynął na zwiedzaniu Muzeum Victorii i Alberta oraz Muzeum Historii Naturalnej. Udaliśmy się również pod salę koncertowej Albert Hall. Po południu przeszedł czas na pożegnanie z Londynem oraz powrót do Cieszyna.

Scroll to Top