fbpx
  • ban06.jpg
  • ban07.jpg
  • ban08.jpg
  • ban09.jpg
  • ban10.jpg
  • ban11.jpg

W środę 24.03.2021 odbędzie się finał Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej "Jonasz". W naszej szkole w formie zdalnej odbył się pierwszy etap tego konkursu, zorganizowany przez panią Urszulę Maślankę oraz ks. Mateusza Mendrocha.

W LOTE w konkursie wzięło udział 11 uczniów, z czego 10 zakwalifikowało się do finału, który odbędzie się na żywo o godzinie 9:00 w I LO im. Antoniego Osuchowskiego w Cieszynie.

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się z naszego liceum do finału to: Zuzanna Żydek, Martyna Rozum, Hubert Gunia, Mikołaj Swakoń, Katarzyna Barszczak, Kacper Mężyk, Katarzyna Machej, Joel Kojma, Kamil Podżorski oraz Pola Gibiec. Wszystkim naszym uczniom życzymy powodzenia i Bożego błogosławieństwa.