fbpx
  • ban06.jpg
  • ban07.jpg
  • ban08.jpg
  • ban09.jpg
  • ban10.jpg
  • ban11.jpg

21 września 2022 r. klasy pierwsze LOTE wybrały się na długo oczekiwaną wycieczkę integracyjną do Kiczyc, do Ośrodka Konferencyjno-Wypoczynkowego h2o.

W kwietniu 2022 r. razem z kolegami i koleżankami z 2 i 3 klas dostaliśmy możliwość wyjazdu do Paryża. Ludzie mówiący o nim jako o mieście miłości nie mylą się. To miłość od pierwszego spojrzenia na tą piękną francuską stolicę. Widząc wszystkie znane nam wcześniej z podręczników, filmów czy zdjęć zabytki i atrakcje takie jak: Notre Dame, Wieża Eiffla czy łuk triumfalny nie potrafiliśmy wyjść z zachwytu.

30.03.2022 r. grupa uczniów brała udział w warsztatach geograficznych na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Przyrodniczego w Sosnowcu. Aby uatrakcyjnić długą podróż uczestnicy wycieczki spróbowali swoich sił w roli przewodnika. Prawie każdy uczestnik przygotował ciekawe informacje o miejscowościach i regionach, przez które przejeżdżał bus, by w trakcie jazdy opowiedzieć o nich pozostałym.

Cały ubiegły tydzień, zamiast od razu rzucać się w wir przygotowań do egzaminów, my, maturzyści, postanowiliśmy udać się na 5-dniową, tradycyjną już wycieczkę do Jastarni, by choć na chwilę zapomnieć o tym, co czeka nas w maju i naładować baterie przed zbliżającymi się intensywnymi miesiącami.

W dniach 5 oraz 6 grudnia 2019 r. odbyła się wycieczka szkolna, w której brały udział 1 i 2 klasy LOTE. Celem wycieczki było zwiedzanie Brna oraz Wiednia, a także zobaczenie Jarmarku Bożonarodzeniowego w Wiedniu.